Çorlu'nun her noktasına sizin ulaşmanızı sağlayan çorlu taksi durağı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Yaz kış demeden siz değerli misafirlerini istedikleri adreslere en kısa zamanda ulaştırmak asli görevimizdir. Her ne kadar belli bir ücret karşılığında kamu hizmeti veriyor olsak da en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün durağımızı ve hizmet anlayışımızı geliştirmeye devam etmekteyiz.

Çorlu Taksi ihtiyacınız olduğunda bizim ile iletişime geçtiğiniz an itibarıyla en kısa zamanda yanınızda olarak sizi dilediğiniz noktaya ulaştırmaktayız. Gece gündüz demeden siz değerli yolcularımızı il içinde ve dilerlerse çevre illere de ulaştırmaktayız. Durağımızın en önemli ilkesi müşterilerini memnun etmektir. Bu nedenle il içi veya il dışı ayırt etmeden ulaşımınızı sağlamaktayız. Durağımızdaki her taksi SRC belgeli şoförler tarafından kullanılmaktadır. Sürüş deneyimi ve belgeli olmayan hiç kimse durağımızın kadrosunda bulunmamaktadır.

Çorlu'da En Yakın Taksi

Çorlu'da Taksi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, elbette bunun güvenli, konforlu ve güler yüzlü bir hizmet olmasını tercih edersiniz. Çorlu için bu durumu dert etmenize gerek yok. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, güvenli, 7/24 ulaşılabilir lüks taksiler ile uygun fiyata istediğiniz yere ulaşımınızı Çorlu Taksi ile sağlıyoruz. Otomobil dünyasının gelişmesi ile birlikte, yeni çıkan otomobiller gerek kiralama olsun ve gerekse taksi sektöründe olsun, büyük bir gelişmeye neden olmuştur. Artık Çorlu Taksi araçlarına binmek zevk haline gelmiştir.

Özellikle uzun yolda, sarsıntı yapmayan ve yolculuğun yorgunluğunu hissettirmeyen araçlar tercih edilmektedir. Bunun bilincinde olan Çorlu Taksi durağımız, her zaman için konforlu ve son model araçları tercih etmektedir. Taksi hizmetinin mükemmel ve etkili olması için öncelikle gerekli olan konforlu araç ve etkili şoför seçenekleri, durağımızın temel özelliğini teşkil etmektedir.